Alpinestars Tech-Air 5 airbagová vesta + zabezpečíme servis airbagov Alpinestars

Zostáva len %1
SKU
426481
Kód: M160-374-3XL
Už od 598,00 € Bežná cena 670,50 €

Alpinestars Tech-Air 5 systém poskytuje jedinečnú ochranu hornej časti tela, špecifické pokrytie ramien, hrudníka, rebier a celého chrbta. Vesta Tech-Air 5 je ľahký a samostatne nositeľný airbag, môže byť nosený pod akoukoľvek bundou. Pre dokonalú ochranu odporúčame nosiť vestu v bunde, ktorá je označená logom Tech-Air Compatible. Je možné ju nosiť aj pod inou motocyklovou bundou, ale musí byť vždy dodržaná minimálna rezerva voľného priestoru 4 cm medzi vestou a bundou. V prípade koženej bundy sa odporúčajú stretchové panely na bunde, ktoré umožnia dostatočný priestor pre nafúknutie airbagu.

Total Summary

Katalógové číslo Attribute Množstvo

Total Qty
0

Celkom
0

Veľkosť Dostupnosť SKU Cena / ks Množstvo
Navoľte si množstvo z požadovaných variánt.

Efektívne a účinne minimalizuje riziká zranenia ramena a kľúčnej kosti. Alpinestars Tech-Air 5 poskytuje najkomplexnejšiu ochranu zo všetkých momentálne dostupných airbagov na svetovom trhu.

Tech-air

Všetky bundy (s výnimkou bunda Alpinestars Tech-Air Compatible) musia mať okolo hrudníka jazdca najmenej 4 cm voľného miesta, aby bol dostatočný priestor pre nafúknutie airbagu pri aktivácii.

Tech-air
 • Väčšie pokrytie chrbta, ramien, hrude a rebier pre zabezpečenie kompletnej ochrany hornej časti tela
 • Môžné nosiť pod akoukoľvek motocyklovou bundou, pre dokonalé padnutie a komfort odporúčame bundy označené logom Alpinestars Tech-Air Compatible
 • Jedná sa o plne samostatný systém, nie sú potrebné žiadne ďalšie externé senzory
 • Telo je konštruované z ľahkej sieťoviny s pružnými okami po celom obvode pre dosiahnutie optimálneho stupňa pohodlia a priedušnosti
 • Komplexná perforovaná zóna na chrbte pre optimálne prúdenie vzduchu
 • Špeciálne vyvinuté vnútorné "kanály" umiestnené v zadnej časti odevu pre dodatočné prúdenie vzduchu
 • Magnetické ukotvenie zipsu pre jednoduchšie používanie a bezpečné zapnutie
 • LED displej na prednom diely v dolnej oblasti zipsu. LED diódy indikujú úroveň nabitia systému, prípadne aktiváciu
 • Chrbtový chránič má ergonomickú konštrukciu pre štrukturálnu pevnosť a je prispôsobený prirodzeným krivkám chrbta
 • Vybavený Bluetooth pripojením pre možnosť využitia Tech-Air aplikácie
 • Tech-Air batéria je zapečatená vnútri vesty, aby zaručila použitie za každého počasia. Celý systém vrátane komponentov má zaručenú funkčnosť v rozmedzí -10 C a + 50 C
 • Batéria je schválená podľa ECE R10 04, ktorá zaručuje elektromagnetickú integritu a stabilitu jednotky
 • Tech-Air systém používa integrovanú, certifikovanú lítium-iónovú batériu. Výdrž batérie výrobca deklaruje na 30 hodín a plné nabitie batérie za cca 6 hodín
 • Argónom plnené bombičky sú CE certifikované podľa ISO 14451 normy, to znamená, že budú aktivované iba na príkaz elektronickej jednotky. Zároveň táto certifikácia zaručuje bezpečnú manipuláciu, inštaláciu a transport.
 • Systémový firmware je možné updatovať, externý záznam vykonaných zásahov je možné spravovať pomocou dátového portálu na mieru
 • Tech-Air systém je certifikovaný podľa kategórie II Európskeho nariadenia 686/89 / EHS za použitia Európske normy EN1621-4: 2013, ktorá garantuje ochranu proti nárazu od 25 milisekúnd do 5 sekúnd od plného nafúknutia systému.
 • Pri použití airbagu môžete mať na chrbte batoh s maximálnym objemom 10 l
Tech-air

Osvedčený systém

Tech-Air 5 bol vyvinutý po rokoch výskumu za pomoci svetových špičiek MotoGP a zákazníkov Alpinestars. Dáta z miliónov najazdených kilometrov a stoviek nehôd sú neustále analyzované a pomáhajú tak zlepšovať inteligentný algoritmus na rozpoznanie nebezpečenstva nárazu. Akonáhle systém identifikuje nehodovú situáciu a blížiaci sa pád, aktivuje ochranný airbag, vďaka ktorému poskytuje jazdcovi jedinečnú ochranu. A to s maximálnou dobou nafúknutia od 20 do 40 milisekúnd, v závislosti na veľkosti airbagu.

Inovatívnosť

Najmodernejšia samostatne nositeľná vesta Tech-Air 5 prichádza s aktívnym elektronickým systémom, ktorého výhodou je 6 integrovaných senzorov (3 gyroskopy a 3 akcelerometre) a algoritmus nárazu, ktorý využíva umelú inteligenciu, aby presne vyhodnotil, kedy má byť airbag použitý v prípade blížiaceho sa nárazu.

Tech-air

Dokonalá ochrana

V porovnaní s obyčajným pasívnym chrbtovým protektorom dosahuje neuveriteľných výsledkov. Airbagová vesta Tech-Air 5 dokáže pohltiť až 93% nárazovej energie oproti chrbtovým chráničom! To znamená, že ponúka rovnakú ochranu ako je ochrana poskytnutá 18timi chrbtovými protektormi CE Level 1 (overenou SGS, oficiálnou certifikačnou spoločnosťou CE, ktorá poskytuje nezávislé testovanie výrobkov s európskymi predpismi).

Jednoduché použitie

Systém Tech-Air 5 sa extrémne ľahko používa. Jednoducho zapnete vestu na zips a zapnutím magnetickej pracky ste pripravení k jazde. LED display signalizuje prevádzkový stav a integrovaná, certifikovaná lítium-iónová batéria vydrží až 30 hodín jazdy. Systém je vybavený magnetickým mikro USB vstupom, ktorý umožňuje rýchle, jednoduché a pohodlné nabíjanie. Strih vesty je unisex, preto ju môžu nosiť motorkári aj motorkárky.

Jednoduché pripojenie cez bluetooth

Bluetooth pripojením k Tech-Air aplikácii zistíte prevádzkový stav systému či stav batérie, je tu tiež dostupná aj analýza vašej jazdy, ktorá zahŕňa aj vykreslenie trasy na mape. Pomocou aplikácie tiež môžete aktualizovať firmware.

Tech-air

Takmer pred 20 rokmi začala spoločnosť Alpinestars vývoj prvého systému Tech-Air. Pri uvedení na trh v roku 2014 bol systém Tech-Air uznaný ako prvý airbag na svete, ktorý poskytuje úplnú ochranu hornej časti tela s nezávislým elektronickým systémom riadenia.

Návod na na airbagovú vestu Alpinestars TECH-AIR-5:


Návod na použitie a údržbu
Servisný protokol
Uživateľské inštrukcie viest TECH-AIR 5 a TECH-AIR RACE/STREET
TECH-AIR 5 prezentácia Tech-air
Parametre
Váha [kg] 0.500000
Číslo produktu 6508120-9310
Určené pre muži
Značka ALPINESTARS
// heureka stitok vlavo