Výhody nákupu

DOPRAVA ZDARMA nad 49€ v rámci SK

Zákazníkovi je tovar podľa objednávky doručovaný jedným z týchto spôsobov dopravy:

  • Osobné vyzdvihnutie v Marčeku , okres Žilina– na adrese Marček 37, 01332 Svederník okres Žilina, v pracovných dňoch medzi 10 – 17:30 hod., a to od okamihu obdržania emailovej správy alebo sms správou prevádzkovateľa o tom, že predmetný tovar je pripravený k vyzdvihnutiu ZADARMO.
  • Kuriérska služba DPD – Tovar bude zákazníkovi dodaný do 24hodín po dni expedovania zásielky (neplatí pre víkendy,sviatky). Zákazník obdrží pred doručením tovaru emailovú a sms notifikáciu o čase doručovania zásielky. Pred samotným doručením zásielky je zákazník kontaktovaný telefonicky kuriérom. V podrobnostiach sa doručovanie zásielok riadi príslušnými podmienkami príslušnej kuriérnej služby.

 

Doprava pri objednávke nad 49€ pri váhe do 25kg ZDARMA
Doprava pri objednávke do 49€ pri váhe do 25kg 3€
Doprava pri objednávke nad 25kg 8€

 

ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ  do 14 dní

Máte právo odstúpiť od kúpnej zmluvy bez uvedenia dôvodu v lehote 14 dní. Lehota na odstúpenie od zmluvy uplynie po 14 dňoch odo dňa keď Vy alebo Vami určená tretia osoba s výnimkou dopravcu prevezmete tovar. Pri uplatnení práva na odstúpenie od zmluvy nás informujte o svojom rozhodnutí odstúpiť od tejto zmluvy jednoznačným vyhlásením (napríklad listom zaslaným poštou alebo e-mailom) na adrese MotoQuad s.r.o., Marček 49, prevádzka :Marček 37, 01332 Svederník okres Žilina, email: info@motoquad.sk. Na tento účel môžete použiť vzorový formulár na odstúpenie od zmluvy. Prosím položte si otázku či je možné naďalej tovar ponúkať ako nový.

Formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy.
Poučenie na odsúpenie od kúpnej zmluvy.

 

GARANCIA VÝMENY TOVARU do 30 dní

Spotrebiteľ môže tovar vymeniť do 30dní od zakúpenia. Vrátenie nepoškodeného tovaru ktorý bol zakúpený prostredníctvom internetovej stránky: www.motoquad.sk. Odporúčame: ako prílohu zaslať kópiu faktúry, dokladu o kúpe. Nepoškodený tovar zaslať na adresu prevádzky najneskôr 30 dní od prevzatia tovaru. V prípade kladného vybavenia žiadosti o výmenu tovaru, Vám bude tovar vymenený do 2 pracovných dní  od doručenia ( v prípade že je tovar skladom),alebo individuálne podľa osobnej dohody. Prosím položte si otázku či bude tovar možné naďalej  ponúkať ako nový.

Formulár na výmenu tovaru.

 

KAMENNÁ PREDAJŇA s odborným poradenstvom

Kamenná predajňa MotoQuad sa nachádza v obci Marček č.37, 01332 Svederník okres Žilina, na vedľajšom ťahu zo Žiliny do Bytče, vedľa hlavnej cesty. Prevádzka sa zaoberá predajom motocyklového príslušenstva, doplnkov a náhradných dielov pre motocykle a štvorkolky. Na trhu sme už viac ako 12 rokov, a stále sa snažíme zdokonalovať, aby sme Vám mohli ponúknuť čo najlepší a najširší sortiment motocyklových značiek pre všetky štýly jazdy: cross, enduro, street, chopper, cruiser, quad. Prioritou sú vždy spokojní zákazníci. Skladom na predajni je viac ako 12 tisíc položiek možných ihneď k odberu. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

NIEKOĽKONÁSOBNÝ VÍŤAZ ankety MOTOSHOP ROKA

Kvalita našej práce sa ukázala aj v ankete motowebu MOTORIDE.sk, kde nám naši zákazníci prejavili dôveru a dostali sme  ocenenie MOTOSHOP ROKA 2013, víťaz čitateľskej ankety MOTOSHOP ROKA 2014 a taktiež najlepšia moto firma Žilinského kraja MOTOSHOP ROKA 2018.

 

vitaz ankety