Všetko pre Vás a Vašu motorku „pod jednou strechou“

V priebehu viac ako 12 rokov, ktoré pôsobíme na trhu sme sa od garážového predaja s úzkym sortimentom vypracovali na veľkú predajňu, ktorú navštevujú zákazníci z celého Slovenska i zo zahraničia.

Sústredíme sa prevažne na maloobchod a našim zákazníkom tak venujeme plnú pozornosť, v prípade potreby a záujmu však dodávame tovar aj veľkoobchodne vo väčších množstvách. Poskytujeme kompletnú starostlivosť pre jazdca – prilby, textilné a kožené oblečenie, topánky, chrániče, rukavice, okuliare, kukly, šatky, nákrčníky, voľnočasové oblečenie a to pre jazdcov jazdiacich na cestách, ale aj v teréne, od rôznych výrobcov ako sú ALPINESTARS, AIROH, SPIDI, SCOTT, SIDI, TRILOBITE, CABERG, MACNA, A-PRO, AYRTON, REVIT, ADRENALINE, FLY RACING, MACNA, RUSTY PISTONS, UFO, LEATT, SHOT, GARETH, 100%, FALCO, W2, CASSIDA, CABERG, VEMAR, LAZER, T-SCHUL, NOX, OXFORD, LEOSHI, ROLEFF,SEVENTY DERESS a množstvo ďalších. Taktiež zabezpečujeme všetko pre Váš motocykel, skúter, či štvorkolku – od bežného sortimentu ako sú oleje, mazivá, filtre, lanká, až po jednotlivé náhradné a originálne diely pre konkrétne typy motocyklov, kde máme na výber rôznych svetových kvalitných výrobcov, ale aj lacnejšie náhrady. Najčastejšie pracujeme so značkami ako MOTUL, MOTOREX, REPSOL, VALVOLINE, ALL BALLS, DID, REGINA, JT,CZ, 4RIDE, BS BATTERY,UNIBAT, NGK, DENSO,DELTA BREAKING, GOLD FREN, PROX, VERTEX, VICMA, ATENA, NACHMAN, OXFORD, KAPPA, BRONCO, HIFLO FILTRO, UFO, SW MOTECH, BIKETEC, DAYCO, a množstvo ďalších. Ponúkame samozrejme aj doplnkové príslušenstvo ako sú tašky, kufre, navigácie, komunikátory napr. od výrobcov SENA, TOMTOM,KAPPA, SHAD, GIVI, OXFORD...

Zákazníci u nás môžu platiť v hotovosti, ale aj bankomatovou kartou. Zároveň majú možnosť kúpy poukážok v rôznych hodnotách od 10 do 200€ a to celoročne bez hocijakých obmedzení.

Naša kamenná predajňa sídli uprostred medzi Žilinou a Bytčou v obci Marček, preto zákazníci nemajú problém dostať sa k nám z ktoréhokoľvek smeru. Fungujeme aj ako internetový predajca, pričom si na našom e-shope môžu zákazníci objednávať tovar 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Objednávky sa snažíme vybaviť hneď, ako k nám dorazia. Tovar si môžete objednať k nám na predajňu a odskúšať, prípadne pohodlne domov. V prípade, že veľkosť nesedí môžete tovar vrátiť alebo vymeniť. Produkty odosielame na dobierku, zákazníci si ich však môžu zaplatiť aj vopred prevodom alebo v hotovosti na predajni. Produkty pred odoslaním pozorne kontrolujeme a v prípade, že tovar od kuriérskej spoločnosti dorazí poškodený , vždy sa snažíme situáciu vyriešiť v prospech zákazníka.

Zákazníci sa u nás stretávajú so 100% individuálnym prístupom. Či už osobne na predajni, mailom alebo telefonicky, vždy sa snažíme vyhovieť Vašim potrebám a riadime sa mottom „Náš zákazník, Náš pán“. Nikdy neponúkame nič, čo by sme si sami nekúpili, prípadne nemali poriadne naštudované alebo  odskúšané na vlastnej koži alebo stroji.

 

Vízia do budúcnosti

Náš sortiment chceme naďalej rozširovať a prístup k zákazníkom neustále zdokonaľovať, preto v súčasnosti pracujeme na tvorbe nového profesionálnejšieho e-shopu a rozširujeme naše priestory kamennej predajne, aby ste sa u nás cítili ešte lepšie a aby si aj tí najnáročnejší jazdci mali u nás z čoho vyberať.

Pozrite si virtuálnu prehliadku našej predajne: