ruksak batoh TECHDURA TACTICAL, ALPINESTARS (čierna/biela, až 9L) - ruksak

Dostupnosť:Skladom na predajni
SKU
604351
Kód: M006-707
Znížená cena 149,00 € Bežná cena 191,50 €

Batoh TECHDURA TACTICAL poskytuje vysokú všestrannosť a modularitu batožinového priestoru používateľom v rámci offroad segmentu a ponúka možnosť niesť čo najviac alebo naopak minimalizovať objem a jednotlivé časti batohu na minimum podľa potreby. Batoh TECHDURA TACTICAL je v skratke nízkoprofilový batoh poskytujúci modulárne riešenie prepravy nevyhnutných vecí predovšetkým počas jazdy na trailoch a cestovaní v teréne. Vonkajšia obšívka je vyrobená z vysoko odolného polyesteru s úpletom 1000D v kombinácii s panelmi z nylonu s rip stop povrchom úpravou s úpletom 450D a zadnými kontaktnými panelmi vrátane ramenných popruhov z priestorovej sieťoviny. Pevná základňa batohu obsahuje 5,5 až 6 l batožinového objemu, odnímateľné bočné a hrudné zakladače poskytujú dodatočný objem 4x 0,75 l. Celkový maximálny objem batohu je teda až 9 l batožinového objemu.

Tvar a strih batohu umožňuje užívateľovi lepšie centralizovať a rozložiť hmotnosť batohu bližšie okolo používateľovho trupu a vďaka tomu poskytuje lepší komfort a znižuje únavu počas nosenia batohu. Systém donastavenia popruhov s prackami a hrudná nastaviteľná pracka s magnetickou poistkou poskytujú široké spektrum nastavenia ergonómie batohu. Nylonové, prešívané pásky na vonkajšom plášti batohu umožňujú uchytenie vysielačky, baterky atp. . Vnútorný zakladač je vybavený prípravou pre hydrobag v rámci hlavného zakladača. Vnútorné zakladače sú navrhnuté tak, aby účelne vytvorili úložný priestor pre rôznorodé prípravky, náradie, opravnú sadu, montpáky, mobilný telefón a akékoľvek iné veci, ktoré používateľ potrebuje na ceste počas jazdy v teréne a na trailoch.

Konštrukcia :

  • Vonkajší plášť s viacpanelovým usporiadaním v kombinácii z vysoko odolného polyesteru v kombinácii s panelmi z nylonu s rip stop povrch úpravou poskytujú oderuodolnosť, úsporu hmotnosti a čiastočnú vodeodolnosť.
  • Modularita batohu zaistená vďaka odnímateľným zakladačom v zadnej časti, na bokoch av oblasti hrudi.
  • Prešívané pásky z vysoko odolného nylonu umiestnené na vonkajšom povrchu batohu poskytujú možnosť osadenia ďalších zakladačov alebo príslušenstva vhodného na osadenie na modulárny systém.
  • Ergonomické popruhy ramien s perforovaným polstrovaním z jemnej peny v kombinácii s priestorovou sieťovinou poskytujú vysokú priedušnosť v oblastiach, ktoré sú v kontakte s telom.
  • Nastaviteľná a odnímateľný hrudný popruh s magnetickou poistkou zapínacej pracky pre rýchle a garantované zapnutie a fixáciu.
  • Príprava pre hydrobag s objemom až 3 l.
Parametre
Váha [kg] 1.000000
EAN 8059347272016
Číslo produktu 6104524-10-OS
Veľkosť 3XS
Určené pre unisex
Značka ALPINESTARS
Objem [l] 9