NEXX Integrálna prilba X. WED2 CARBON VAAL (biela / červená MT)

Zostáva len %1
SKU
17031
Kód: 01XWE23302214
Už od 528,00 € Bežná cena 624,00 €

Ľahšie ako kedykoľvek

 • Privítajte nový materiál X-PRO CARBON – nová technológia poskytuje ešte ľahší karbónový plášť s hmotnosťou iba 1450 gramov!

3 veľkosti škrupín: XXS-S, M-L, XL-XXXL

Total Summary

Katalógové číslo Attribute Množstvo

Total Qty
0

Celkom
0

Farba Veľkosť Dostupnosť SKU Cena / ks Množstvo
Navoľte si množstvo z požadovaných variánt.
X.WED2 CARBON X.WED2 CARBON

Súčasné majstrovstvo

 • S novou technológiou X-PRO Carbon je pomer vlákno:živica dokonale meraný a kontrolovaný. To pomáha znížiť spotrebu epoxidovej živice o približne 15%, čo tiež skracuje čas vytvrdzovania, ale predovšetkým umožňuje dosiahnuť maximálne vlastnosti uhlíkového vlákna, pokiaľ ide o odolnosť proti nárazu a hmotnosť.
X.WED2 CARBON

Viac komfortu

 • Nový X.WED 2 Carbon sa dodáva v 3 veľkostiach škrupiny: 3 veľkosti škrupiny a 4 veľkosti vložky EPS kombinujú kompaktnejšie rozmery s vynikajúcim prispôsobením a pohodlím.
X.WED2 CARBON

Navrhnuté v Maroku a Pyrenejach

 • Okrem príjemnej hmotnosti bol prepracovaný aj komfort interiéru, testovaný v extrémnych poveternostných podmienkach, v Pyrenejach a Maroku.
X.WED2 CARBON

Nová podšívka, zlepšený tvar

 • Tento interiér je rovnako pohodlný ako funkčný. Všetky kusy sú úplne odnímateľné a umývateľné a sú vyrobené zo suchých látok X-MART, ktoré sú jemné na dotyk a schnú dvakrát rýchlejšie ako bežná látka. Vylepšený dizajn vytvára prvotriedny komfort bez ohľadu na to, ako dlho cestujete. Luxusné detaily, ako sú syntetické vložky s textúrovaným povrchom a oranžový zadný steh – všetko v kombinácii s čiernou reflexnou látkou – lahodia očiam.
X.WED2 CARBON X.WED2 CARBON

Získajte rýchly prístup k vode

 • Nové lícnice so systémom X-HIDRO obsahujú inteligentné popruhy, ktoré vám umožňujú pripevniť hadičku a náustok hydratačných vakov. Lícnice s X-HIDRO pásikmi, ktoré sa jednoducho inštalujú, sú súčasťou štandardnej výbavy nového modelu VAAL a budú dostupné ako extra príslušenstvo kompatibilné tiež so všetkými modelmi X.WED 2
X.WED2 CARBON

Slnečná clona

 • Model je vybavený vnútornou slnečnou clonou s 80% stmavením a jednoduchým tlačidlovým mechanizmom, ktorý možno ovládať aj v zlých podmienkach s prachom, blatom atď.
X.WED2 CARBON

Odnímateľná krytka

 • Nové odnímateľné krytky na bradový remienok sa dajú veľmi ľahko sňať a prať alebo vyčistiť po blate alebo prachu po extrémnejších jazdách.
X.WED2 CARBON

SV prachová ochrana

 • SV Dust Guard je nová ochrana z perforovanej látky, ktorá sa dá rýchlo nainštalovať pod slnečnú clonu, aby ju chránila pred blatom alebo prachom, keď nosíte terénne okuliare.
 • (Nie je obsahom balenia - dostupné ako extra príslušenstvo k dokúpeniu) kompatibilné tiež so všetkými modelmi X.WED2.
X.WED2 CARBON

Šilt

 • Vhodné pre použitie na diaľnici alebo v teréne, nastaviteľný v pohybe a nie sú potrebné žiadne nástroje.
X.WED2 CARBON

Núdzový pás V2

 • Nový systém núdzových popruhov V2 je zabudovaný do každej lícnice. Bol tak premyslený, aby umožnil vyškolenému zdravotníckemu personálu jednoduchší a šetrnejší prístup k hlave zraneného jazdca.
X.WED2 CARBON

Akčná kamera

 • V hornej časti šiltu sa dá jednoducho vložiť odnímateľná podpera.
X.WED2 CARBON

Špecifikácie

 • Sada príslušenstva naďalej obsahuje špeciálne vetranie brady pre terénne akcie.
X.WED2 CARBON

Zostaňte pripojený

 • X.WED2 je štandardne vybavený systémom NEXX Helmets X-COM vyvinutým v spolupráci s renomovaným Bluetooth špecialistom SENA.
 • X-COM je Bluetooth 3.0 stereo headset s Bluetooth interkomom s dlhým dosahom navrhnutý špeciálne pre motocyklistov, ktorí uprednostňujú menší tvarový faktor pre maximalizáciu ich jazdného výkonu pri zachovaní bohatých funkcií Bluetooth interkomu.
 • S X-COM môžete volať hands-free na svojom Bluetooth mobilnom telefóne, počúvať stereo hudbu alebo hlasové pokyny GPS navigácie cez Bluetooth a viesť interkom rozhovory v plnom duplexe s ostatnými jazdcami.
X.WED2 CARBON X.WED2 CARBON X.WED2 CARBON
Manuál k modelu SX.100
Návod na použitie a údržbu motocyklovej prilby
Parametre
Váha [kg] 0.145000
Číslo produktu 01XWE23302214, X.WED2 CARBON VAAL
Kategórie produktov prilby
Značka NEXX
Farba biela/červená
// heureka stitok vlavo