Hot Grips - pre zachovanie pohodlného riadenia aj v chlade

Babie leto je tu!

Slnko síce vykúka spoza hmly, ale pri jazde na motorke či štvorkolke človek prefúkne do kosti. Preto sa snažte mať na sebe oblečených viac izolačných vrstiev, ktoré vás zahrejú.
No Vaše ruky to potrebujú ešte viac!

Úchyty na riadidlách motocykla sú miesta, kde Vaše ruky trávia väčšinu času a pomáhajú vám ovládať plyn a riadiť motocykel. Pre jazdca je to veľmi dôležitý kontaktný bod a nemusí sa mu pozdávať rukoväť ponúkaná výrobcom.

Na trhu je k dispozícii niekoľko modelov rukovätí, samozrejme vrátane vyhrievaných, ktoré sú v zime nesmierným prínosom. Vyhrievané rukoväte vám umožnia zahriať ruky bez toho, aby ste ich museli zložiť z riadidiel. HOTGRIPS Oxford sú skvelým príkladom vyhrievaných rukovätí, ktoré sú k dispozícii pre väčšinu motocyklov, štvorkoliek a je možné ich namontovať každému, kto je aspoň trochu technický zručný. Ak medzi nich nepatríte tak rýchlo do dielne skúseného mechanika.
Ak inštalujete rukoväť, ktorá má väčší priemer ako pôvodná rukoväť riadidiel, bude to mať vplyv na vašu aplikáciu plynu, na čo prihliadajte pri výbere gripov pre váš motocykel.
Rukoväte sa ovládajú veľmi jednoducho a ovládacia jednotka namontovaná na rukoväti vám ponúka možnosti zapínania a vypínania vyhrievaných gripov a tiež vám umožňuje zvyšovať alebo znižovať nastavenie tepla.
2 tlačidlá, to nie je zrovna veda!